تصادف در جاده وادقان کاشان یک کشته و سه زخمی بر جای گذاشت

رئیس مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: اقدام به موقع دستگاه‌های امدادی، باعث نجات سه نفر از صدمه دیدگانِ برخورد دو خودرو در جاده وادقان به کاشان شد. مهرداد فرزندی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تماس شهروندان با سامانه مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ برخورد خودرو پژو ۴۰۵ با ام وی ام در جاده روستای وادقان را گزارش کرد. وی افزود:در این حادثه، سه مصدوم حادثه توسط عوامل آتش‌نشانی و هلال احمر از بین خودروها رها شده و جان آنها پس از اقدام درمانی اولیه توسط کارشناسان اورژانس با انتقال به موقع توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان نجات داده شد. رئیس مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تصریح کرد: راننده خودرو پژو، در اثر شدت جراحت در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود، حال مصدومان انتقال یافته نسبتا مساعد گزارش شده است و علت حادثه از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.

مهرداد فرزندی‌پوراظهار کرد: تماس شهروندان با سامانه مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ برخورد خودرو پژو ۴۰۵ با ام وی ام در جاده روستای وادقان را گزارش کرد.

وی افزود:در این حادثه، سه مصدوم حادثه توسط عوامل آتش‌نشانی و هلال احمر از بین خودروها رها شده و جان آنها پس از اقدام درمانی اولیه توسط کارشناسان اورژانس با انتقال به موقع توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان نجات داده شد.

رئیس مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تصریح کرد: راننده خودرو پژو، در اثر شدت جراحت در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود، حال مصدومان انتقال یافته نسبتا مساعد گزارش شده است و علت حادثه از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *