تدارک ۵۰ اتوبوس برای اعزام زائران اربعین از کاشان

رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای کاشان گفت: زائران کاشانی سفر خود به کشور عراق را با توجه به کمبود ناوگان حمل و نقل عمومی به ایام پیک موکول نکنند.

علی اکبر آقایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به ایام اربعین حسینی و اعزام زائران به کشور عراق اظهار داشت: بر اساس تمهیدات پیش‌بینی شده اعزام زائران از طریق 50 دستگاه اتوبوس به مرز مهران به صورت مستمر ادامه دارد. 

وی ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایام پیک اعزام زائران به کشور عراق افزود: با توجه به حجم بالای زائرانی که قصد اعزام به پیاده‌روی اربعین حسینی را دارند، عرضه تعداد اتوبوس‌های ناوگان کاشان با میزان تقاضا همخوانی ندارد. 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان با بیان اینکه در شرایط فعلی شاهد کمبود ناوگان حمل و نقل عمومی جهت اعزام به مرز مهران از مبداء کاشان هستیم، ابراز داشت: از زائران تقاضا داریم تا اعزام خود را به ایام پیک موکول نکنند. 

وی با بیان اینکه زائران کاشانی سفر خود به کشور عراق جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی را ظرفیت هفته جاری مدیریت کنند، گفت: 50 دستگاه اتوبوس با توجه به ظرفیت این شهرستان اتوبوس پیش‌بینی شده است. 

آقایی ضمن اشاره به تلاش در زمینه اعزام زائران به مرز مهران با حداکثر ظرفیت تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی استقبال از شهرها و استان‌های همجوار نیز پیش‌بینی شده تا ناوگان آنان جهت حمل و نقل مورد استفاده قرار بگیرد.

@ahlekashanam


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *