• شناسه خبر : 1156

با شعار دوچرخه سواری برای همه:

بیستمین جشنواره هیات ورزش روستایی در ورکان برگزار شد

بیستمین جشنواره فرهنگی ورزشی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان کاشان با شعار «دوچرخه سواری برای همه» در روستای ورکان بخش برزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، بیستمین جشنواره فرهنگی ورزشی هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان کاشان صبح جمعه در روستای زیبای ورکان با حضور قهرمانان، پیشکسوتان ورزشی و با حضور نزدیک به۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم با شعار دوچرخه سواری برای همه با همکاری اداره ورزش و جوانان کاشان، هیات دوچرخه سواری شهرستان، دهیاری و شورای اسلامی روستای ورکان برگزار شد.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی افزود: این جشنواره میزبان تور دوچرخه سواری شهرستان کاشان با حضور ۲۰ رکابزن بود که روز قبل مسیر کاشان تا ورکان را رکاب زده بودند و با رقابت ۲۰ ورزشکار نونهال و نوجوان این روستا برگزار شد.

سیدعلی افراشی با بیان اینکه مسابقه دوچرخه سواری در منطقه ماهدادان روستای ورکان برگزار شد، گفت: قبل از شروع مسابقه به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در محل گلزار شهدای روستای ورکان حضور یافتند.

وی افزود: هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی با هدف ایجاد نشاط و شور و هیجان و ترویج ورزش در بین روستاییان و استعدادیابی رشته های ویژه نسبت به برگزاری جشنواره ها و مسابقات ورزشی را برگزار می کند.

وی تصریح کرد: مقام های برتر این مسابقه دوچرخه سواری در بخش نوجوانان را امیرحسین اسلامی، مهدی نیکخواه و سجاد اخباری کسب کردند و در رده سنی نونهالان مهرداد زارعی، سجاد نیکخواه و مجتبی اخباری صاحب رتبه های برتر شدند

افراشی خاطرنشان کرد: علاوه بر تجلیل از تمامی ورزشکاران شرکت کننده به مقام های برتر مسابقات هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید کاپ یادبود بیستمین جشنواره هم به آقای علی تقدسی فر دهیار فعال روستا اهدا شد.

ا

 


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *