با حکم دادستان کاشان:

بخشی از اراضی کشاورزی ناجی آباد کاشان رفع تصرف شد

رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به فعالیت گسترده دلالان در اراضی ناجی آباد اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده دستور اجرای حکم برای رفع تصرف ۵۰۰ هکتار از اراضی ناجی آباد کاشان اخذ گردید که در فاز نخست صبح امروز ۲۰۰ هکتار از آن اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه عده‌ای سودجو و دلال با خرید اراضی کشاورزی ناجی آباد به قیمت بسیار نازل از کشاورزان ابراز داشت: این افراد این اراضی را به صورت چهاردیواری کرده و بعد به قطعات کوچکتر تقسیم و با قیمتهای کلان به مردم میفروختند.

رضا مظلومی تصریح کرد: در فاز نخست اجرای حکم رفع تصرف که امروز انجام شد ۲۰۰ هکتار شامل یک هزار و ۵۰۰ قطعه رفع تصرف شد.

وی با بیان اینکه مردم برای خرید زمین و املاک کشاورزی قبل از هرگونه خرید موقعیت و وضعیت این زمین‌ها را برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان حتما از مراجع ذی صلاح مثل شهرداری و جهاد کشاورزی استعلام کنند، گفت: متاسفانه سودجویان از شرایط کنونی سواستفاده میکنند و خود مردم باید نسبت به این موضوعات حساس باشند.

رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان تاکید کرد: برخورد با سودجویانی که برخلاف قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی اینگونه زمین‌های کشاورزی را به مردم فروخته به دنبال سوداندوزی آن هم به صورت غیرقانونی هستند، ادامه خواهد داشت.

 


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *