برادر فاطمه در گفتگو با اهل کاشانم؛

باشگاه پرسپولیس پیراهن دارای امضا رونالدو را به خواهرم فاطمه حمامی نداد

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، فاطمه حمامی، دختر هنرمند سفیدشهری دارای معلولیت 70 درصدی که دو نقاشی از رونالدو، ستاره تیم فوتبال النصر عربستان کشیده بود، پیش از بازی با پرسپولیس با این ستاره پرتغالی ملاقات کرد.

رونالدو در این ملاقات پس از ابراز خوشحالی از هدیه این معلول سفیدشهری دو پیراهن خود از تیم النصر عربستان را که یکی از آن پیراهن‌ها امضای رونالدو را داشت به فاطمه حمامی اهدا کرد اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس پیراهن دارای امضاء رونالدو را به فاطمه حمامی نداد.

مرتضی حمامی، برادر فاطمه حمامی معلول 70 درصد سفیدشهری در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با تایید این موضوع اظهار داشت: متاسفانه پیراهن دارای امضاء رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به خواهر من داده نشد.

وی ضمن اشاره به ناراحتی این موضوع از سوی خواهر فاطمه حمامی افزود: اگرچه فاطمه حمامی دارای معلولیت است اما وی شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است.

برادر فاطمه حمامی با بیان اینکه این موضوع را پیگیری کردیم، ابراز داشت: امیدواریم باشگاه پرسپولیس هدیه رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان را به خواهرم بازگرداند و دل او را شاد کند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *