شهردار کاشان مطرح کرد؛

احداث 5 بازار روز نقاط مختلف شهر کاشان

شهردار کاشان با اشاره به عملیات احداث پنج بازار روز در نقاط مختلف شهر گفت: این بازارهای روز به منظور دسترسی مناسب‎تر و مقرون به صرفه تر شهروندان به مایحتاج ضروری و کالاهای گوناگون احداث می‎شود.

کیومرث محمدپور در خصوص این بازارهای روز گفت: مسکن مهر، بلوار امام علی(ع)، راوند، جنب میدان بخاریی و جنب پارک اهل قلم از جمله نقاطی هستند که این محل‎های عرضه کالا در آن احداث می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی بازار روز مسکن مهر با مساحت 3200 متر مربع و 25 غرفه با اعتبار 30 میلیارد ریال انجام می‎شود.

شهردار کاشان در مورد بازار روز بلوار امام علی(ع) بیان کرد: این پروژه نیز به همراه بوستان ولایت به منظور جابجایی محل بازار روز واقع در مجموعه شهروند انجام می شود که اعتبار فاز نخست اجرای آن بالغ بر 120 میلیارد ریال است.

شهردار کاشان با اشاره به احداث بازار روز ایثارگران راوند گفت: این بازار روز نیز با مساحت مجموع 8 هزار متر مربع که 4850 متر آن را غرفه ها تشکیل می دهد با اعتبار بالغ بر 91 میلیارد ریال احداث می شود.

محمدپور اضافه کرد: مقدمات اجرای بازار روز جنب میدان بخارایی نیز با مساحت 6 هزار و 200 متر مربع با اعتبار50 میلیارد ریال در حال انجام است.

وی احداث بازار روز جنب پارک اهل قلم را یادآور شد وافزود: این مجموعه با 4 هزار متر مربع مساحت دارای 20 غرفه و 4 فروشگاه و برآورد اعتباری بالغ بر 135 میلیارد ریال است.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *