۴۰ هزار نفر در کاشان واکسن کرونا دریافت نکردند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه حدود 40هزار نفر از جامعه هدف در کاشان واکسن کرونا را دریافت نکردند، گفت: حدود 64 درصد از جامعه هدف در این شهرستان برای زدن نوبت سوم واکسن خود مراجعه نکردند.

مهدی دلاوری در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با بیان اینکه در حال حاضر مرکز سپهری به عنوان  مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کاشان فعال است، افزود: مرکز خدمات جامع سلامت سپهری واقع در بلوار امام رضا (ع) کاشان در حال حاضر تنها مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کاشان است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه این مرکز از ساعت ۸ الی ۲۰  فعال است، ابراز داشت: در مرکز جامع واکسیناسیون سپهری کاشان انواع واكسن‌های کووید ۱۹ در  آن تزریق می‌شود.
وی با بیان اینکه علاوه بر این واكسن سينوفارم در همه مراكز خدمات جامع سلامت کاشان و آران و بیدگل در شیفت صبح انجام می‌شود، گفت: مشمولین دریافت واکسن کرونا، می‌توانند جهت انجام واکسیناسیون کرونا به این مراکز مراجعه کنند.

گفتنی است بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی کاشان آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در مناطق تحت پوشش این دانشگاه، روند افزایشی پیدا کرده و در طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بیمار شناسایی شده اند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.