رونمایی از کتاب شعر ناشنیده در فرهنگسرای مهر

کتاب «ناشنیده» شامل سروده های لیلا ساتر در مراسمی با حضور شاعران و علاقمندان به شعر و ادب پارسی در فرهنگسرای مهر کاشان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، کتاب ناشنیده شامل ترانه غزل «لیلا ساتر» در ۱۰۰ صفحه توسط انتشارات ادبستان در قطع رقعی همراه با آلبوم صوتی این اشعار با مقدمه استاد عباس بهنیا منتشر شد.

لیلا ساتر مضمون کتاب خود را درد اجتماع دانست و اظهار کرد:  قبل از انتشار کتاب شعر «ناشنیده»که به همراه آلبوم صوتی اشعار نیز با صدای خودم توسط انتشارات ادبستان منتشر شد چاپ دو کتاب شعر «من و تو سیب نخوردیم» و رمان اجتماعی «تهی تراژدی» را در کارنامه ادبی خود دارم.

وی افزود: وقتی خود را شناختم به نوشتن علاقمند بودم و در سن ۲۳ سالگی بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی وزن، قافیه را در انجمن شاعران جوان با نزد  شاعرانی چون مهدی فرجی ، مصطفی جوادی مقدم یاد گرفتم و پس از تحصیلات دانشگاهی و مطالعات تاریخ ادبیات ایران و جهان بر دانش و آ گاهی خود افزودم.

ساتر با اشاره به فعالیتش در نویسندگی داستان گفت: در کنار سرودن شعر دغدغه داستان نویسی هم دارم و هم اکنون مشغول نوشتن یک رمان عاشقانه اجتماعی با نام احتمالی تراورس هستم.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.