اصفهانی ها پیشنهاد الحاق کاشان به قم را دادند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد شهرستان جدید در دستور کار نمایندگان این استان قرار دارد، گفت: الحاق کاشان به قم توسط برخی نمایندگان شهر اصفهان مطرح شده است.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم،احمد امیرآبادی در گفتگویی با بیان اینکه برخی از نمایندگان شهر اصفهان پیشنهاد دادند که کاشان به استان قم ملحق شود، اظهار کرد: با وجود این پیشنهاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی طرحی تحت عنوان اصفهان شمالی به مرکزیت کاشان ارائه داده که با اندکی تغییر به تصویب کمیسیون مربوطه رسیده است.

وی با بیان اینکه این طرح برای رای گیری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نوبت قرار گرفته است، افزود: اظهارات نمایندگان اصفهان بعد از تصویب طرح «اصفهان شمالی» صورت پذیرفته است در حالی که نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی برای اخذ تصویب این طرح تلاش های بسیار زیادی را انجام داده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی اقدامات و اظهارات در مورد طرح «اصفهان شمالی» دارای جهت گیری در بی اثر کردن زحمات نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس است، گفت: ذیل مصوبه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی برخی نمایندگان پیشنهاداتی ارائه دادند که یکی از این پیشنهادات الحاق کاشان به قم است.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا یک شهرستان جدید در استان قم ایجاد کنیم، گفت: با وجود این تلاش ها پیشنهاداتی نیز مبنی بر الحاق برخی شهرستان ها به استان قم مطرح است که تاکنون در این مورد به نتیجه ای دست پیدا نکردیم.: پیشنهاداتی مبنی بر الحاق برخی شهرستان ها به استان قم مطرح است که تاکنون در این مورد به نتیجه ای دست پیدا نکردیم.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.