هر گونه ساخت و ساز در حریم تپه‌های سیلک جرم است

روح‌الله دهقانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن به وجود مشکل حقوقی میان شرکت بازیافت و پیمانکار مربوطه اظهار داشت: بالاخره از آنجا که قرارداد ۱۵ ساله با پیمانکار منعقد شده بود و با بازدیدهای صورت گرفته از محل نابسامانی‌هایی در محل مشاهده شد.

وی ضمن ابراز نارضایتی مردم ابوزیدآباد از وضعیت چاله زباله و مکاتبه دادستان آران و بیدگل افزود: واقعا پیمانکار به تعهدات خود عمل نمی‌کند و پیگیر هستیم این موضوع هرچه سریعتر برطرف شود تا مشکل مردم منطقه ابوزیدآباد برطرف شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان ضمن اشاره به اجرای احکام مربوط به رفع تصرف غیرقانونی و تغییر کاربری غیرمجاز در این شهرستان ابراز داشت: اجرای احکام قابل توجهی در حوزه اراضی کشاورزی و اراضی در محدوده سیلک صورت پذیرفته و در نظر است با این رفع تصرف‌های غیرقانونی مسیر دسترسی سیلک از محور خیابان امیرکبیر میسر شود.

وی با بیان اینکه از هر گونه ساخت و ساز در حریم تپه‌های سیلک جرم است، گفت: دادستانی مجری قانون است و در زمان رفع تصرف غیرقانونی اراضی ما شرمنده مردم می‌شویم چراکه باید برابر قانون با این رفع تصرفات غیرقانونی برخورد کرد.

دهقانی ضمن اشاره به هیئت دولت در سال های گذشته تصریح کرد: بر اساس مصوبه هیئت وزیران در سال ۸۸ آمده است که با هماهنگی راه و شهرسازی و جهاد به اراضی محدوده سیلک اراضی جایگزین داده شود اما متاسفانه این مصوبه اجرایی نشد و در صورت تحقق آن محدوده سیلک آزادسازی می‌شود و گردشگران با فراق بال بیشتری در این منطقه گردشگری حضور پیدا می‌کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.