۹۳ مدرسه کاشان میزبان مسافران فرهنگی است، آماده سازی ۱۰۰۰ مدرسه ویژه اسکان

حمزه چاوشی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ایام تعطیلات نوروز مدارس شهرستان کاشان به منظور استقبال از گردشگران از سراسر کشور برخی از مدارس این شهرستان آماده پذیرش مسافران نوروزی شده است.

وی با بیان اینکه فرهنگیان از سراسر کشور می توانند برای اقامت در شهرستان کاشان از مدارس درنظر گرفته شده بهره مند شوند، افزود: ویژه ایام نوروز ۱۴۰۱ تعداد در قالب ۹۳ مدرسه شامل بیش از یک هزار کلاس در نظر گرفته شده است و مسافران فرهنگی سراسر کشور می توانند از خدمات اقامتی استفاده کنند.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان ضمن اشاره به جزئیات روند پذیرش فرهنگیان ابراز داشت: به منظور پذیرش فرهنگیان از سراسر کشور ستاد اسکان در محل سالن ورزشی رضوی واقع در بلوار الغدیر خیابان تابنده درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان از ساعت هشت لغایت ۲۳ به صورت یکسره آماده پذیرش مسافران فرهنگی از سراسر کشور است، گفت: شهرستان کاشان در آخرین سال ستاد یا همان بهار ۱۳۹۸ از لحاظ میزبانی مسافر مقام اول در استان اصفهان را کسب کرد.

چاوشی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول اقامت مسافران فرهنگی در مدارس شهرستان کاشان الزامی است، تصریح کرد: پس از وقفه دو ساله مجددا اسکان فرهنگیان سراسر کشور در کاشان آغاز شده و امیدواریم میزبان خوبی برای هموطنان خود باشیم.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.