علی‌اکبر مرتضایی فرماندار پیشین کاشان:

یکی از مدیران استانداری اصفهان به من گفت اندازه ۱۰ فرماندار کار کردی

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، آیین تودیع و معارفه فرماندار دولت سیزدهم عصر روز یکشنبه دهم بهمن در سالن اجتماعات فرمانداری کاشان برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود.


همزمان با مراسم معارفه، شورای اداری نیز ترتیب داده شده بود و تقریبا تمامی روسای ادارات شهرستان در جلسه حضور داشتند.

این مراسم قرار بود راس ساعت ۲۴:۳۰ آغاز شود اما با حدود ۲۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

هرچند فرمانداری کاشان در اطلاعیه روز گذشته خود صرفا از خبرنگاران و روسای ادارات جهت حضور در مراسم دعوت کرده بود اما حضور افراد غیر مسئول نیز در این مراسم به چشم می‌خورد.

با وجود تاکید برای حفظ پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ، در سه ردیف نخست در این مراسم هیچکدام از مسیولان فاصله گذاری را رعایت نکرده بودند و در ردیف های دیگر تا اواسط برنامه رعایت فاصله گذاری حفظ شده بود که با ورود برخی افراد غیرمسئول این موضوع هم رعایت نشد.

از انجا که این مراسم بلافاصله بعد از ساعت کاری ادارات برگزار می‌شد، خستگی برخی از حاضرین مشهود بود و عده ای در حال چرت زدن بودند!!

مراسم با سخنان امام جمعه آغاز شد، آیت الله سلیمانی اعلام کرد مرتضایی فرماندار پیشین بعد از فرمانداری کاشان در استانداری تهران مشغول به خدمت می‌شوند.

مجری برنامه از مرتضایی فرماندار پیشین کاشان با عنوان «پژوهشگر و نخبه با مقالات متعدد» یاد کرد و اعلام کرد: کاشان ۳۴ فرماندار از سال ۱۳۰۹ و ۱۷ فرماندار نیز بعد از انقلاب داشته است.

رحمت اله فیروزی پور نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در این مراسم حضور نداشت و رییس دفتر خود را به این آیین تودیع و معارفه فرستاده بود.

مرتضایی در سخنان خود گفت: ۴۰ ماه و ۱۵ روز فرماندار کاشان بوده و برای اولین بار بعد از ۲۱ سال خدمت، در آیین تکریم شرکت می‌کند.

مرتضایی با اعلام رزومه خود در این مراسم گفت: فارغ‌التحصیل دانشگاه دهلی هند است که ۱۲ کتاب و بیش از ۱۰۰ مقاله دارد.

فرماندار پیشین کاشان در این مراسم گفت: یکی از مدیران استانداری اصفهان به من گفت اندازه ۱۰ فرماندار کار کردی.

او با بیان اینکه هیچ فرمانداری حاضر به قبول پروژه زیرگذر نبود از رادیو کاشان، فرودگاه کاشان، افتتاح دادگاه تجدید نظر، افتتاح رصدخانه ملی، افتتاح ندامتگاه جدید کاشان و درخواست تردد بصورت الکترونیک را از اقدامات خود در دروان فرمانداری نام برد.

استاندار اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه برخی به اشتباه تصور می‌کنند نام خانوادگی فرماندار «شریف زارعی» است گفت: محمدشریف نام فرماندار کاشان و زارعی نام خانوادگی اوست.

استاندار با اشاره به حواشی ایجاد شده در خصوص انتخاب فرماندار کاشان گفت: اینکه می‌گویند فرماندار بومی نیست درست نیست، هرکس هرکجا ازدواج کرد اهل همان جا هم هست.

استاندار با بیان اینکه کاشان دارای ظرفیت‌های زیادی است اظهار کرد: کاشان را می‌شود در روغن خودش سرخش کرد.

استاندار گفت: باید مستمر به رسانه ها جواب بدهیم و مسایل ساده را محرمانه عنوان نکنیم.


    (0) (0)

    ژانویه 31, 2022

    خجالت بکشید امام جمعه غیر کاشانی فرماندار غیر کاشانی شهردار غیر کاشانی رئیس دانشگاه پزشکی غیر کاشانی و متخصص دیوانه ها ..... به این مردک بگو کجا کاشان پیشرفت کرده عین یه دهات پیشرفته شده علت نداشتن یه بزرگتر در شهر است

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *