گزارش تصویری/ آغاز کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در کاشان

کنکور سراسری سال 1399 در حوزه امتحانی کاشان با رقابت داوطلبین گروه هنر در دانشگاه کاشان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم ماراتن بزرگترین مسابقه علمی کشور در سال ۱۳۹۹ با تمام فراز و نشیب ها بالاخره در روز چهارشنبه ۲۹ مردادماه در حوزه امتحانی کاشان همزمان با سراسر کشور با رقابت داوطلبین در گروه آزمایشی هنر آغاز شد.

در کنکور امسال که به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی ۱٫۸ متری بین هر داوطلب برگزار می شود، در حوزه انتخابی کاشان بیش از پنج هزار و ۹۴۵ داوطلب در حوزه امتحانی کاشان در چهار روز متوالی به رقابت می پردازند به نحوی که در اولین روز ۹۱۴ داوطلب کاشانی گروه آزمایشی هنر شامل ۵۹۷ داوطلب خانم و ۳۱۷ داوطلب آقا در کنکور سراسری امسال شرکت می کنند.

بنا بر این گزارش در ادامه رقابت داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در کاشان داوطلبان گروه های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی در صبح روز پنج شنبه و داوطلبان گروه آزمایشی تجربی در صبح روز جمعه به رقابت می پردازند.

با برگزاری رقابت داوطلبین گروه آزمایشی زبان های خارجی در صبح روز شنبه پرونده کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ با تمام حرف و حدیث های پیرامون آن بسته می شود.

در ادامه گزارش تصویری از برگزاری نخستین روز رقابت داوطلبین کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ که مربوط به گروه آزمایشی هنر بوده و در دانشگاه کاشان در حال برگزاری است را از دریچه دوربین زینب سعیدی مشاهده می کنید:

 


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.