وضعیت طلاق رسمی و عاطفی در‌کاشان مناسب نیست، مسئولان انگار در این زمینه دغدغه‌ای ندارند

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، چندی پیش همایش تحکیم بنیاد خانواده در کاشان برگزار شد اما متاسفانه این همایش با استقبال کمرنگ مسئولان در شهرستان کاشان مواجه شد به نحوی که بخش عمده ای از دعوت کنندگان به این همایش حضور نداشتند و غیبت داشتند و در این میان اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان که مهمترین نقش را در این زمینه دارد غیبت معناداری داشت.


این غیبت اینگونه برداشت می شود که اداره آموزش و پرورش کاشان اولویت های مهمتری نسبت به تحکیم بنیاد خانواده دارد در حالی که این ارگان مهم ارتباط مستقیم بیشتری با خانواده‌ها دارند و می توانند با ارائه آموزش‌های لازم نسبت به آگاه سازی والدین و تحکیم بنیاد خانواده عمل کنند.

محمدحسین تقوایی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، اظهار داشت: همایشی که می بایست دستگاه‌های فرهنگی متولی آن باشند ولی متاسفانه نیروی انتظامی بانی آن بود و به نوعی این موضوع یک حق الناس است.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به نبود دستگاه‌های متولی امر در زمینه تحکیم بنیاد خانواده افزود: مراکز علمی و دانشگاهی، هنرمندان، پرورش و بسیاری از متولیان فرهنگی در این همایش حضور نداشتند.

لازم به ذکر است که وضعیت طلاق های ثبتی و طلاق‌های عاطفی در شهرستان کاشان در وضعیت مناسبی قرار ندارد و تشکیل ۲۰۰ پرونده خانوادگی در مراجع قضایی به صورت ماهانه گواه بر این مطلب است اما مسئولان در این زمینه انگار دغدغه‌ای ندارند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.