نرخ جدید کباب در کاشان مورد تایید ما نیست، واحدهای صنفی به قیمت قبلی باید عرضه کنند

حسین عابدی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، در واکنش به انتشار خبری مبنی بر افزایش قیمت کباب در کاشان اظهار داشت: باتوجه به اینکه صنف کباب و رستوران درگروه دو قیمت گذاری  هستند روند قیمت گذاری بدین صورت است که ابتدا باید صنف مربوطه جلسه‌ای به منظور قیمت گذاری برگزار کند.


وی ضمن اشاره به جزئیات روند قیمت گذاری افزود: پس از برگزاری جلسه صنف نامه‌تی را به اتاق اصناف ارسال کرده و قیمت پیشنهادی را ارائه می‌دهد و این قیمت درجلسه‌ای با حضور اتاق اصناف یا کمیسیون اقتصادی وانجمن حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان واتحادیه  مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

رئیس بازرسی اصناف شهرستان کاشان ضمن اشاره به روند تایید نرخ جدید ابراز داشت: پس از بررسی وتایید نرخ به اداره صمت ارسال درصورت تایید رییس کمیسیون نظارت نرخ جدید قابل اجرا است و واحدهای صنفی مجاز به عرضه زا نرخ جدید هستند.

وی با بیان اینکه هیچ کدام از روند فوق در زمینه قیمت کباب در کاشان صورت نگرفته است، گفت: برخی اخبار مبنی بر افزایش نرخ جدید کباب در کاشان منتشر شده که این نرخ مورد تایید نیست و تکذیب می‌شود و باید واحدهای صنفی بر اساس نرخ قبلی قیمت هر سیخ کباب را عرضه کنند.

عابدی ضمن تاکید بر اعلام تخلفات واحدهای صنفی از سوی شهروندان تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت گرانفروشی  با تلفن ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان و یا ۵۵۴۶۷۵۷۸ بازرسی اصناف اعلام کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.