مراسم دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام کاشان لغو شد

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: با وجود اطلاع رسانی انجام شده، آیین پرفیض دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام روز پنجشنبه نهم مرداد ماه جاری به دلیل محدودیت‌های کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم ، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: با وجود اطلاع رسانی انجام شده، آیین پرفیض دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام روز پنجشنبه نهم مرداد ماه جاری به دلیل محدودیت‌های کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمی‌شود.

غلامعلی ساران با اشاره به اعلام قبلی برگزاری مراسم دعای عرفه گفت: به دلیل مصوبه کمیته مربوطه در مرکز بهداشت شهرستان و برای حفظ سلامت مردم و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی این آیین لغو شد.

وی در ادامه با تأکید ضرورت عزم همگانی برای مقابله با شیوع کرونا خاطرنشان کرد: برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا مردم باید از حضور در اجتماعات و برگزاری آیین‌های تجمعی عزا، عروسی و ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

ساران اضافه کرد: مجموعه کارکنان خدوم سازمان آرامستان‌ها و بهداشت و درمان در کاشان همچنان به خدمت صادقانه و شبانه‌روزی خود ادامه می‌دهند و البته تلاش تمامی عوامل ستاد مقابله با کرونا در این شرایط حساس قابل تقدیر است.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.