فرماندار ویژه کاشان:

مدیران کاشان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

فرماندار ویژه کاشان در نامه‌ای به مدیران، روسا و مسوولان دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و عمومی شهرستان، تعامل مطلوب با اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال را خواستار شد.

در بخشی از نامه علی اکبر مرتضایی آمده است: “با توجه به درخواست جمعی از خبرنگاران محترم و نظر به اهمیت اطلاع‌رسانی به مردم شریف شهرستان کاشان از طریق رسانه‌ها و همچنین ضرورت ایجاد تعامل مطلوب با خبرنگاران و صاحبان رسانه های دارای مجوز نسبت به تعیین زمان مناسب برای مصاحبه و پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران اقدام لازم را انجام و نتیجه ای از اقدامات را به روابط عمومی فرمانداری اعلام نمایید”.

فرماندار ویژه کاشان در خصوص این دستور مکتوب به مدیران و مسوولان این شهرستان تصریح کرد: “رسانه‌ یکی از رکن‌های کلیدی در جامعه و پل ارتباطی میان مردم و مسوولان است و انعکاس اخبار مفید و امیدبخش به جامعه در شرایط جنگ اقتصادی می‌تواند روح تازه‌ای در کالبد جامعه وارد کند”.

مرتضایی افزود: “تعامل مطلوب با رسانه‌ها به صورت دو سویه می‌تواند نیازها و مشکلات جامعه را به مسوولان منتقل و یک خبرنگار حرفه‌ای با تعامل دوسویه می‌تواند با انعکاس رویدادها به مسوولان نسبت به آگاه سازی افکار عمومی اقدام کند”.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.