فعالیت عمرانی در دامنه کوههای روستای سار، کوهخواری نیست

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، چندی پیش برخی از کاربران از انجام اقدامات عمرانی در بخشی از روستای سار کردند که از دیدگاه آنان غیرقانونی بوده و به نوعی تصرف آنان وجه قانونی نداشته است و از این جهت پیگیر این موضوع از مسئولان روستای سار شدیم.

احسان موسی زاده در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به انتشار ویدئو در این باره اظهار داشت: این منطقه به “پستور” معروف بوده و حصار و کنده های برخی از اهالی روستا در این منطقه قرار دارد.

وی با بیان اینکه به جهت تسطیح این مناطق مالکان اقدام به استفاده از ماشین آلات عمرانی داشتند، افزود: به منظور جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو ابتدا شورای اسلامی روستای سار با هماهنگی بعمل آمده از ادامه روند کار این افراد جلوگیری به عمل آوردند.

عضو شورای روستای سار کاشان ابراز داشت: به مالکان اعلام شده این منطقه خارج از محدوده طرح هادی و در حال حاضر جزء منابع ملی ثبت شده است و مالکان به منظور رفع مشکل و بهسازی آن لازم است مدارک و مشخص کردن محدوده خود به دهیاری مراجعه کنند.

وی گفت: با مراجعه افراد پس از بررسی های لازم توسط نماینده آن منطقه و نماینده شورا دهیاری و شاهدین مشرف بر منطقه ای اقدام به پیگیری و خارج کردن از منابع ملی و آوردن آن مناطق به داخل محدوده شهری کنند و هرچه سریعتر باید این اقدام صورت پذیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.