طرح استان شدن کاشان اعلام وصول شد

طرح تشکیل استان گلساران در مجلس اعلام وصول شد.

یک منبع آگاه در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم در خصوص طرح استان کاشان اظهار داشت: ساعاتی پیش و در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، طرح تشکیل استان گلساران توسط هیات رئیسه مجلس یازدهم اعلام وصول شد.

این منبع آگاه افزود: این اتفاق و در سه ماهه نخست مجلس یازدهم در حالی رخ داد که در مجلس دهم مدتها طول کشید تا طرح استان شدن کاشان در هیات رئیسه اعلام وصول شود.


  (0) (0)

  سپتامبر 9, 2020

  با استان شدم موافقم ولی ؟؟؟؟ چرا گلساران قدمت چدین هزاره ساله کاشان چی میشه مگه اسم کاشان چه عیبی داره مگه دولت مردان انقدر بی سوادن که این اسم رو جایگزین نامی کردند که قدمت چندین هزار ساله داره

  (1) (0)

  سپتامبر 10, 2020

  به نفع همه مردمه

  مرتضی مقامی
  (0) (0)

  مرتضی مقامی

  سپتامبر 10, 2020

  در استانهای بزرگ تمامی منابع در مرکز استان و شهرستانهای نزدیک و همجوار هزینه میشود و هیچ منافعی به شهرستانهای دورتر نمی رسد یا به اندازه ناچیز و بدلیل بعد مسافت مجوزها و موافقتها به کندی یا اصلا صورت نمیگیرد وقتی استان های بزرگ به یک یا دو استان تقسیم میشوندپیشرفت در مسائل عمرانی و اجتماعی و معیشت و رفاه مردن بیشتر شده و میزان رضایت مندی بالا میرود برای مثال میتوان استان خراسان را نام برد یا کشور ترکیه که با مساحت کم بیشترین استان را نسبت به ایران دارد .

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.