سه دانش آموز کاشانی مدال نقره المپیاد دهم را کسب کردند

سه دانش آموز کاشانی در دهمین المپیاد دانش آموزی کشور موفق به کسب مدال نقره شدند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان اظهار داشت: علیرضا غیاثیان در المپیاد دانش آموزی علوم فناوری و نانو و دانش آموزان نسرین سمایی و سعیده شاه ملا قمصری در بخش ادبی دهمین المپیاد دانش آموزی موفق به دریافت مدال نقره شدند.

حسین مقنی افزود: رشته نانو در مرحله اول به صورت تستی با مشارکت ۱۷ هزار دانش آموز برگزار شد که ۱۷۰ نفر به مرحله دوم راه یافته که پس از رقابت در امتحان تستی – تشریحی در نهایت ۳۱ نفر به مرحله سوم راه یافتند.

وی افزود: راه یافتگان به مرحله نهایی دهمین المپیاد دانش آموزی علوم فناوری نانو در پایان دوره عملی، با ارایه نتایج پژوهش و آزمایش هایی كه در قالب گروه های چند نفره و نظارت سرپرستان علمی به رقابت پرداخته که با نظر داوران علیرضا غیاثیان از کاشان موفق به کسب مدال نقره شد.

وی تصریح کرد: تعداد شرکت کنندگان در المپیاد ادبی در مرحله اول سال تحصیلی حدود ۱۰۰ هزار نفر بوده که از این تعداد حدود ۱۰۰ نفر به مرحله دوم راه پیدا کرده اند که پس از قابت مجدد ۴۲ دانش آموز جواز حضور در مرحله سوم را دریافت کردند.

مقنی خاطرنشان کرد: در مرحله سوم المپیاد ادبی در رقابت بین ۴۲ نفر نسرین سمایی و سعیده شاه ملاقمصری دو دانش آموز کاشانی موفق به دریافت مدال نقره شدند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *