حادثه تلخ در اتوبان قم کاشان

راننده تریلر در آتش ساخت

تصادف و آتش سوزی دو تریلر یک فوتی در پی داشت.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی تصادف دوتریلر در اتوبان کاشان قم-حوالی شهر مشکات و حریق پس از آن متاسفانه راننده یکی از خودروها فوت نمود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، روح الله فدائی افزود:با اعلام به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان ،مقارن ساعت ۱۳:۲۵ ۵شنبه (۲۱اسفند) تیمهای عملیاتی امدادنجات و اطفاء حریق سازمان ، جهت خروج راننده مصدوم و محبوس و اطفاء حریق  به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش نشانی بيان كرد: مشاهدات عینی حاکی از آن بوده که یکی از تریلر در حال رفتن به سمت راست اتوبان و توقف بوده که تریلر دیگر از عقب با آن برخورد و منجر به حریق آن میگردد و متاسفانه راننده آن به علت محبوسی و آتش گرفتن خودرو فوت می کنند.

روابط عمومی سازمان گفت آتش نشانان ایستگاههای ۳و۴ سازمان باتوجه به نوع حادثه در محل حضور پیدا میکنند و همراه با اکیپ آتش نشانی شهر مشکات و تیم امدادی هلال احمر عملیات های مربوطه را انجام می دهند.

وی از هموطنان خواست :تا در مواقع بروز سوانح رانندگی مسیر را برای آنها باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف خود یاری نمایند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.