دستگیری کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی با فروش مال غیر به ۱۵ نفر در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری فردی که با فروش مال غیر به ۱۵ نفر بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده و متواری شده بود در عملیات پیچیده و هوشمندانه مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت ۱۵ نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی از آنان با فروش مال غیر ، موضوع در دستور کار ویژه فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.


وی در ادامه تصریح کرد: در تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ، متهم سال گذشته یک قطعه زمین متعلق به دیگری با مساحت ۲هزار مترمربع را از طریق جعل سند به شاکیان فروخته و در مجموع مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به متواری بودن متهم تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند و سرانجام باتلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات علمي و هوشمندانه ، بامداد امروز مخفیگاه وی را شناسایی و طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یک عملیات ویژه و ضربتی متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ بساطی با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی، این اقدام پلیس را باعث به وجود آمدن شادماني و خرسندی شاکیان پرونده دانست و گفت: به مردم عزیز توصیه می کنیم در هنگام انجام معاملات نظیر خرید ملک و زمین هوشیار بوده و پس از تحقیق و بررسی از مبادی قانونی و اطمینان از صحت و سقم اسناد و مدارک مربوطه و هویت مالک اصلی اقدام به پرداخت وجه کنند و در صورت مشکوک شدن در هر مرحله موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *