درخواست دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ستاد کرونای استان برای غیرحضوری شدن کلیه مدارس کاشان

مهدی دلاوری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: سویه امیکرون دارای قدرت سرایت پذیری بالایی است و از شهروندان عزيز می‌خواهيم برای افزايش ايمني بدن در مواجه با سويه جديد حتما دز سوم واکسن را دریافت کنند.


وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۵ کودک در منطقه کاشان به دلیل ابتلا به امیکرون بستری هستند، ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی کاشان طی نامه‌ای از ستاد کرونای استان خواسته است که کلاس‌های درس تمامی مدارس منطقه کاشان غیرحضوری شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: بر اساس الگوي شيوع اميكرون در ساير كشورها مي‌توان گفت مرگ و میر سویه اُمیکرون نسبت به سویه دلتا کمتر است اما چون شمار بیشتری را مبتلا می‌کند در مجموع ممكن است شمار افراد بدحال بیشتر شود كه انشااله با كمك مردم و تلاش كادر سلامت در كشور عزيزمان چنين شرايطي را نداشته باشيم.

وی تاکید کرد: از شهروندان کاشانی می خواهیم در رعايت دستورالعمل‌های بهداشتی بويژه فاصله گذاري اجتماعي و زدن ماسک جديت داشته باشند و از حضور در مكانهاي پرجمعيت و دورهمي‌ها اجتناب کنند.


  (0) (0)

  فوریه 1, 2022

  اموزش وپرورش کاشان!!!!!!!!واقعا .....

  ناشناس
  (0) (0)

  ناشناس

  فوریه 2, 2022

  سلام مدارس به دلیل بیماری امیکرون مجازی میشود اما سالنهای ورزشی فعال و دانش آموزان را دعوت به ورزش میکنند لطفا درخواست داریم همزمان با مجازی بودن مدارس سالنها را تعطیل کنیدباعث میشود بیماری گسترش پیدا کند ممنون از تلاشهای بی وقفه شما

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.