حقوق پاکبانان کاشان تا آخر هفته پرداخت می شود

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان گفت: بخشی از حقوق پاکبانان پرداخت شده و پیمانکار موظف است تا پایان هفته جاری نسبت به پرداخت مابقی دستمزد آنها اقدام کند.

محمدرضا خالدی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم افزود: امروز صبح پس از تجمع تعدادی از پاکبانان به دلیل مباحث بیمه و دستمزدشان رو به روی ساختمان شهرداری بلافاصله با حضور در محل برای حل مشکلات موجود و صحبت با نمایندگان پاکبانان و پیمانکار اقدام شد.

وی با اشاره به اشتغال ۲۹۰ پاکبان تحت شرکت پیمانکار اظهار داشت: بدلیل کدینگ تهران وکاشان مشکلی در بحث بیمه پاکبانان وجود داشت که با پیگیری لازم و پرداخت فیش ۱۹۰ میلیونی از قطع بیمه آنها جلوگیری بعمل آمد.

وی تصریح کرد: دیشب به صورت علی الحساب بخشی از حقوق پاکبانان پرداخت شده و پیمانکار موظف شد تا پایان هفته جاری نسبت به پرداخت مابقی دستمزد آنها اقدام کند.

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان تصریح کرد: حقوق های عقب مانده مشکل تمام شهرداری ها است ولی پاکبانان دو ماه معوقه دارند و از این نظر تعداد ماه های آنها کمتر از دیگر پرسنل شهرداری کاشان است.

خالدی خاطرنشان کرد: پیمانکاری که با شهرداری قرارداد امضا می کند باید از محل اعتبارات خود به صورت منظم حقوق کارگرانش را پرداخت کند.

 


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.