جمعیت تحت پوشش واکسیناسیون در آران و بیدگل تنها ۳۷ درصد

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، واکسیناسیون در کشور روند خوبی داشته است به نحوی که تا روزهای آتی محدودیت های هوشمند اعمال می شود و ارائه خدمات منوط به تزریق دو روز واکسن کرونا است.


این موضوع در شرایطی در حال برنامه ریزی و اجرا است که جمعیت پایینی در شهرستان آران و بیدگل تحت پوشش واکسیناسیون کرونا قرار گرفته است و این موضوع از طرفی یک زنگ خطر برای همشهریان آران و بیدگلی محسوب می شود.

اعظم باقری در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با بیان اینکه جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان آران و بیدگل ۹۰هزار و ۸۴۹ نفر است، اظهار داشت: جمعیت تحت پوشش واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۲ سال ۴۷ درصد است.

وی با بیان اینکه کل جمعیت ۱۱۴هزار و ۴۶۱ نفر است، افزود: جمعیت تحت پوشش واکسیناسیون این گروه ۳۷٫۳ درصد است به نحوی که بیشترین گروه سنی واکسینه شده ۶۰ الی ۷۰ سال و کمترین گروه سنی ۱۷٫۲ درصد است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشان با بیان اینکه جمعیت تحت پوشش واکسیناسیون در این شهرستان ۳۵٫۱ درصد است، ابراز داشت: جمعیت ۳۰ تا ۴۰ سال ۳۸٫۶ درصد، جمعیت ۴۰ تا ۵۰ سال ۵۱٫۲ درصد و جمعیت ۵۰ تا ۶۰ سال ۷۰٫۸ درصد است.

وی گفت: جمعیت تحت پوشش واکسن کرونا در رده سنی ۶۰ تا ۷۰ سال ۷۹٫۴ درصد، جمعیت ۷۰ تا ۸۰ سال ۷۳٫۸ درصد و جمعیت بالای ۸۰ سال نیز ۶۰٫۵ درصد بوده است و روند واکسیناسیون نیز با توجه به تمهیدات پیش بینی شده سرعت گرفته و جمعیت بیشتری را شامل شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.