جزئیات جدید از حادثه بیمارستان بهشتی، مرگ دلخراش کارگر ۴۱ ساله

شب گذشته یکی از پرسنل بیمارستان بهشتی کاشان در واحد بی خطر سازی پسماندهای بیمارستان دچار حادثه گردید و متاسفانه جان خود را از دست داد.

روح الله دهقانی دادستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به وقوع حادثه برای یکی از پرسنل واحد بی خطرسازی پسماندهای بیمارستانی اظهار داشت: این دستگاه دچار نقص فنی شده بود که فرد متوفی در حین بررسی این نقص فنی دچار حادثه شده و متاسفانه منجر به مرگ وی شد.

وی با بیان اینکه فرد متوفی ۴۱ سال سن داشت: به همین منظور کارشناس ایمنی تعیین تا علت حادثه مشخص شود و از این رو با مشخص شدن بی احتیاطی هر شخص حقوقی و حقیقی با توجه به فوت این کارمند بیمارستان شهید بهشتی برابر قانون مجازات پیش بینی شده است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان کاشان با بیان اینکه هرگونه تصمیم گیری در این زمینه با توجه به احراز شدن هرگونه علتی اتخاذ می شود، ابراز داشت: در این زمینه نیز پرونده ای تشکیل شده است تا روند اقدامات انجام شده به صورت قانونی پیگیری شود.

ابوالفضل شجاعی رئیس بیمارستان بهشتی کاشان نیز در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن ابراز تاسف از فوت یکی از پرسنل بیمارستان اظهار داشت: این فرد متوفی در حین حادثه تنها بوده و از این رو علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه نامبرده در بخش بی خطرسازی پسماندهای بیمارستان شهید بهشتی کاشان مشغول به کار بوده است، افزود: پیشامد رخ داده در زمره حوادث حین کار بوده و از این رو اقدامات لازم در زمینه علت حادثه صورت پذیرفته است.

رئیس بیمارستان بهشتی کاشان ضمن ابراز همدردی با خانواده پرسنل این بیمارستان ابراز داشت: پس از اطلاع از حادثه عوامل انتظامی شهرستان کاشان در محل حادثه حضور پیدا کردند و اقدامات در رابطه با رخداد این حادثه صورت پذیرفت.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *