توزیع میوه تنظیم بازار در کاشان آغاز شد

هادی محمد زاده رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان کاشان در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با بیان اینکه به منظور تامین میوه مورد نیاز بازار سیب و پرتقال در سردخانه ذخیره و در حال توزیع است، افزود: در حال حاضر در سه نقطه میدان امام حسن(ع)، اتحادیه تعاون روستایی خیابان امیرکبیر و فروشگاه گل یاس بلوار امام رضا(ع) توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه پرتقال به ازای هر کیلو ۱۰هزار تومان قیمت‌گذاری شده است، گفت: سیب قرمز به ازای هرکیلو ۱۱هزار تومان و سیب زرد نیز به ازای هر کیلو ۱۲هزار تومان قیمت‌گذاری شده است و به شهروندان متقاضی ارائه می‌شود.

محمدزاده با بیان اینکه برنامه توزیع در دو فاز انجام می‌شود، تصریح کرد: مرحله اول تا آخر سال سال جاری و مرحله دوم از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا ۱۵ فروردین توزیع می‌شود و این توزیع تا هر زمان که تقاضا برای خرید وجود داشته باشد تداوم دارد و از این باب محدودیتی نیست.

وی با بیان اینکه در شهرهای تابعه کاشان نیز توزیع میوه تنظیم بازار صورت میپذیرد، تاکید کرد: در شهرهایی نظیر نیاسر، قمصر، جوشقان و دیگر شهرهای تابعه نیز از طریق شبکه توزیع تعاون‌های روستایی میوه ویژه ایام تعطیلات نوروز توزیع می شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *