توزیع بیش از ۴۱ هزار دفتر به نرخ دولتی در مدارس کاشان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان از تشکیل جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار و اتخاذ تصمیم در زمینه توزیع 41400 دفتر به نرخ دولتی در مدارس سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، مسعود خاندایی تصمیم گیری در خصوص توزیع انواع دفتر، کاغذ A4 و همچنین شکر را به عنوان دستورکار جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار برشمرد و افزود: دفتر ۴۰ برگ به قیمت ۱۷۰۰تومان، ۶۰ برگ به قیمت ۲۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ به قیمت ۳۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ به قیمت ۴۲۰۰ تومان و همچنین ۲ هزار بسته کاغذ به نرخ هر بسته ۲۷۵۰۰ تومان توزیع خواهد شد.

وی در خصوص نرخ دولتی تعیین شده برای دفاتر و کاغذ گفت: به منظور ساماندهی، تامین نیاز و توزیع هر چه بهتر دفاتر در بین دانش آموزان مسوولیت عرضه و توزیع این امر به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان واگذار شده است.

معاون فرماندار تصریح کرد: بر اساس فراخوان عمومی آموزش و پرورش کاشان تا ۱۱ مهر ماه از متقاضیان دفتر دولتی در مدارس ثبت نام به عمل خواهد آمد.

خاندایی به توزیع ۱۰ تن شکر به قیمت هر کیلو ۳۴۰۰ تومان نیز اشاره و تاکید کرد: با توجه به اهمیت توزیع عادلانه و امکان بهره مندی متقاضیان از این کالاهای دولتی، مقرر گردید نحوه توزیع به طریقی برنامه ریزی شود که کل شهرستان کاشان از آن برخوردار شود از این رو همشهریان هرگونه تخلف در زمینه توزیع این کالا را به اداره صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند.

گفتنی است، جلسات فوق العاده کارگروه تنظیم بازار شهرستان کاشان در ماه مبارک رمضان، محرم، عید نوروز و بازگشایی مدارس و حسب مورد برگزار و جلسات عادی به صورت ماهانه تشکیل می شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *