معاون فرمانداری کاشان:

تاکنون ۶۵ درصد اتباع خارجی واکسن کرونا دریافت کرده‌اند / اتباع خارجی فقط یک هفته مهلت دارند تا واکسن کرونا دریافت کنند

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: از زمان آغاز واکسیناسیون عمومی در سطح شهرستان تا به امروز در حدود ۶۵ درصد اتباع خارجی واکسینه شده و ۳۵ درصد از آنها تاکنون اقدامی برای دریافت واکسن نداشته اند.


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی بیان داشت: کاشان یکی از مقر های اصلی مهاجرین خارجی در سطح استان اصفهان است که وجود تعداد زیاد اتباع مشکلاتی را برای شهرستان به وجود آورده که در خصوص واکسیناسیون هم یکی دیگر از این موارد است.

رییس کمیته پشتیبانی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی شهرستان کاشان ادامه داد: تمامی اتباع خارجی ساکن در شهرستان با ضرب العجل یک هفته ای فقط تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا با مراجعه به مراکز واکسیناسیون در شهر کاشان و یا شهرهای مشکات، نیاسر، قمصر، برزک، کامو چوگان و جوشقان قالی مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

معاون فرمانداری کاشان در ادامه افزود: دولت هندوستان در حدود ۲۰ هزار دز واکسن بهارات را برای اتباع خارجی به شهرستان کاشان اختصاص داده تا تمامی اتباع واکسینه شوند که در صورت عدم همکاری اتباع خارجه، از خدمات شهروندی به ویژه حمل و نقل و اقامت محروم شده و برابر مقررات ستاد ملی کرونا با ایشان برخورد خواهد شد.

عضو ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا کاشان از تمام شهروندان و کارفرمایانی که به هر نحو با اتباع خارجی در تماس هستند درخواست کرد تا با اطلاع رسانی به آنها بر اهمیت موضوع تاکید نموده و این افراد را برای واکسینه شدن به مراکز واکسیناسیون تجمیعی شهرستان هدایت کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *