تاکنون ۵۴ درصد دوز اول واکسن و ۲۳ درصد هر دو دوز را دریافت کردند

مهدی دلاوری در گفتوگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به آخرین آمار مربوط به واکسیناسیون کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: تاکنون ۲۳۱هزار و ۴۳۱ دوز نخست واکسن کرونا و ۹۹هزار و ۴۸۷ دوز دوم واکسن کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل تزریق شده است.


وی با بیان اینکه بر همین اساس تاکنون ۳۳۰هزار و ۹۱۸ دوز نخست و دوم واکسن کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل تزریق شده است، افزود: تاکنون ۵۴ درصد جمعيت بالای ۱۲ سال در مجموع دو شهرستان كاشان و آران و بيدگل نوبت اول واكسن را دريافت كرده‌اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه ۲۳ درصد از جمعیت منطقه کاشان و آران و بیدگل نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، ابراز داشت: میزان پوشش واکسیناسیون کرونا در حال حاضر در شهرستان آران و بیدگل نسبت به شهرستان کاشان کمتر است.

وی ضمن اشاره به آمار و ارقام مربوط به پوشش واکسیناسیون در شهرستان آران و بیدگل گفت: شهرستان آران و بیدگل در نوبت اول ۴۸ درصد و در نوبت دوم ۲۱ درصد پوشش واكسيناسيون داشته ايم و در راستای ترغیب به واکسیناسیون کمپین “۱۰+۱” راه اندازی شده است به نحوی که برای مقابله با کرونا، هر شهروند ۱۰ نفر از اقوام، دوستان و همسایگان خود را دعوت به تزریق واکسن می‌کند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *