با هرگونه سهل انگاری در خصوص احداث کارخانه سرب یا مشابه آن در منطقه کاشان برخورد می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم؛ محمد شریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان، شورای سلامت را مرجع تصمیم گیری در بحث سلامت عامه مردم دانست و در خصوص کارخانه سرب گفت: شرایط زیست محیطی حاکم بر منطقه، به هیچ وجه اجازه احداث چنین کارخانه‌ای را نمی‌دهد.


سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اضافه کرد: عزم ما مبنی بر عدم صدور مجوز برای برپایی چنین کارخانه‌ای و یا مشابه آن در این منطقه جدی است و با هرگونه سهل انگاری در این خصوص برخورد می کنیم.

وی در ادامه در خصوص ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات گفت: مدیران باید نگاه ویژه ای به موضوع ورزش کارکنان و حفظ وضعیت سلامت آنها داشته باشند و با برنامه ریزی قبل و یا خارج از ساعات اداری که خدمت رسانی به مردم دچار اختلال نشود نسبت به این امر مهم اهتمام بیشتری داشته باشند.

زارعی در خصوص افزایش شیوع بیماری سالک در منطقه گفت: با توجه به شیوع این بیماری معمولاً هرسال از بهمن ماه تا خرداد ماه سال بعد و آغاز فصل گرما ادامه می یابد، دستگاه های ذیربط با محوریت دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای مقابله و به حداقل رساندن شیوع سالک، تدابیر لازم را با قید فوریت عملیاتی کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.