انبار داروهای گیاهی غیرمجاز در کاشان کشف شد

رحمت الله ابوذری در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره دریافت گزارش های مکرر مردمی به اداره تعزیرات حکومتی کاشان مبنی بر فروش داروهای گیاهی مجاز اظهار داشت: این موضوع بنا بر گزارش های مردمی در شعبه اول تعزیرات حکومتی کاشان قرار گرفت.


وی با بیان اینکه از این واحد صنفی در معیت کارشناس معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و درمان شهرستان کاشان بازدید و بازرسی شد، افزود: در این بازدید تعداد قابل توجهی از داروهای گیاهی غیرمجاز کشف و ضبط شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان با بیان اینکه صورتجلسه تنظیم و کار کارشناسی صورت پذیرفت، ابراز داشت: به منظور بررسی و رسیدگی به تخلف و برخورد قانونی پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال می شود.

وی با بیان اینکه تمامی صنوف ملزم به رعایت ضوابط و مقررات صنفی هستند، گفت: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان در برخورد با متخلفین صنفی هیچ گونه مماشاتی نخواهد داشت و در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان با متخلفین احتمالی برخورد قانونی و قاطع صورت می پذیرد.

ابوذری با بیان اینکه ‌شهروندان تخلفات را به اداره تعزیرات حکومتی ارسال کنند، تصریح کرد: شهروندان با مشاهدات تخلفات مربوط به حوزه تعزیرات حکومتی در ارسال گزارشات تخلف به واحد ۱۲۴ و یا سامانه اینترنتی ۱۳۵ اعلام کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.