افتتاحیه مسابقات جام پرچم در کاشان با حضور ۳۲۳ تیم

آیین افتتاحیه اولین دوره مینی فوتبال روستایی و بازی های بومی محلی سراسر کشور جام پرچم با رونمایی پیراهن نمادین این مسابقاتدر کاشان برگزار شد.

رئیس هیات روستایی و بازی های بومی محلی  شهرستان کاشان در این مراسم افتتاحیه در تالار شهر اظهار کرد: ۳۰ هزار تیم فوتبال بانوان و آقایان در کل کشور در جام پرچم ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰۴۱ تیم در استان اصفهان و در شهرستان کاشان ۳۲۳ تیم به رقابت می پردازند.

سیدعلی افراشی افزود: ۳۲۳ تیم در کاشان شامل ۱۹۹ تیم در بخش آقایان و ۱۲۴ تیم در بخش بانوان از ۴۴ روستای این شهرستان در جام پرچم رقابت می کنند.

وی تصریح کرد: در بخش برزک ۱۲۳ تیم شامل ۶۸ تیم آقایان و ۵۵ تیم بانوان، در بخش نیاسر ۹۳ تیم شامل ۶۲ تیم آقایان و ۳۱ تیم بانوان ، بخش مرکزی ۴۵ تیم شامل ۲۲ تیم آقایان و ۱۴ تیم بانوان و بخش قمصر با ۶۲ تیم دربخش آقایان ۳۸ تیم و بانوان ۲۴ در مسابقات مینی فوتبال جام پرچم ۱۴۰۱ شرکت می کنند.

وی گفت: روستای آزران از بخش برزک با داشتن ۵۱ تیم شامل ۲۵ تیم در بخش آقایان و ۲۶ تیم در بخش بانوان بیشترین شرکت کننده را در شهرستان کاشان دارد.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کاشان خاطرنشان کرد: چهار هزار دست لباس به بازیکنان شرکت کننده در جام پرچم اختصاص داده می شود که سهم هر تیم یک دست لباس و یک توپ فوتبال است.

افزاشی در پایان گفت: مسابقات جام پرچم پس از تاسوعا و عاشورای حسینی ابتدا در سطح روستاها آغاز و منتخبین در سطح بخش به رقابت می پردازند پس از آن نیز منتخبین در سطح شهرستان، استان و کشور با همدیگر رقابت خواهند داشت.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.