اعتراض شهروندان نوش آبادی به تردد ماشین های سنگین

جمعی از شهروندان نوش‌آباد با ارسال نامه ای به شهردارن این شهر نسبت به رفت و آمد کامیون های حمل آجر و آهن از بافت شهری و مزارع کشاورزی اعتراض کردند.

به گزراش پایگاه خبری اهل کاشانم، در نامه اعتراضی شهروندان نوش آباد که علاوه بر رونوشت آن به فرمانداری آران و بیدگل، دفتر امام جمعه نوش آباد و شورای شهر نوش آباد تصویر یک نسخه آن به این رسانه ارسال شده است، آمده است: مستحضرید که تردد خودروهای سنگین کوره های آجرپزی و تریلی های حمل آهن در جاده فیض آباد با عرض کم در حالی است که یک جاده کشاورزی و روستایی محسوب می‌شود.

در بخش دیگری از این نامه نوشته شده است: متاسفانه حرکت رانندگان خودروهای سنگین غیربومی و ناآشنا به مسیر با سرعت خطرناک وغیرقابل کنترل و بدون بستن تور و حفاظ ، تاکنون موجب انحراف چندین کامیون و آسیب به چندین نفر شده است .

در پایان نامه شهروندان نوش آباد آمده است: قبل از وقوع حادثه جانی و فوتی در کمترین زمان، دستور فرمایید که پس از بازدید و کارشناسی نسبت به ایمن کردن مسیر اقدام شود.

۹ نوبت این مشکل به مسوولان آران وبیدگل اطلاع رسانی شده است

رئیس شورای اسلامی شهر نوش آباد  در رابطه با این نامه گفت: تردد تریلرهای حمل آهن و کامیون‌های حمل آجر در مسیر مزارع کشاورزی و بافت شهری نوش‌آباد مدتهاست که مورد اعتراض شهروندان بوده است.

سید مهدی مردانی اظهار کرد: هفته قبل، جان باختن یکی از کشاورزان در این مسیر اعتراض شهروندان را بیش از پیش برانگیخته است.

وی افزود: پیش از این در ۹ نوبت با مسئولین شهرستان آران و بیدگل در خصوص خطر های این مسیر اطلاع رسانی شده است و قرار است هفته آینده به طور کارشناس این موضوع پیگیری شود .

مردانی گفت: با توجه به شرایط موجود کشور، شهروندان را به خویشتنداری دعوت کرده و بنابراین مقرر شده است که شورای اسلامی شهر به نیابت از شهروندان موضوع را تا رسیدن به نتیجه پیگیری کند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.