از امروز؛

آغاز برگزاری امتحانات حضوری نهایی پایه دوازدهم در کاشان با حضور ۲۷۱۳ دانش آموز

کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش کاشان از آغاز برگزاری امتحانات حضوری نهایی پایه دوازدهم در کاشان با حضور دو هزار و 713 دانش آموز از امروز خبر داد.

سیدعلی خوارزمی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به اینکه امتحانات نهایی پایه دوازدهم به صورت حضوری در ۱۷ حوزه شهری و سه حوزه برزک، علوی و جوشقان از امروز آغاز شده است، اظهار داشت: این امتحانات در ۴۴ مدرسه شامل ۲۷ مدرسه دخترانه و ۱۰مدرسه پسرانه برگزار می شود.

وی همچنین از برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در ۱۰ مدرسه بزرگسالان نیز خبر داد و ابراز داشت: این امتحانات تا شانزدهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش کاشان از برگزاری حضوری امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد و تصریح کرد: در کل دو هزار و ۷۱۳ دانش اموز در این امتحانات شرکت کرده که از این بین یک هزار و ۴۹۶ دانش آموز دختر و یک هزار و ۲۱۷ دانش آموز پسر هستند.

وی از فعالیت ۱۶۷ نفر از عوامل اداره آموزش و پرورش کاشان برای برگزاری این امتحانات خبر داد و خاطرنشان کرد: ۲۰ رئیس و ۲۰ ناظر حوزه مسئول برگزاری امتحانات در حوزه های سطح شهرستان هستند.

خوارزمی با اشاره به تفکیک رشته ای دانش آموزان در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شهرستان کاشان بیان داشت: در رشته ریاضی فیزیک ۴۵۳ دانش آموز، در رشته انسانی ۹۵۰ دانش آموز، در رشته معارف ۱۰ دانش آموز و در رشته تجربی یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز حضور دارند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.